ART / Lithographs / Litograph 15042027
nr 1504 2027
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Salvador Dalà (1904-1989), Spain. The arrival of Dumont. Signed, numbered 16/J. Sheet: 65x50. Oramad i originalmappen Marquis de Sade, Mapp med skador. Blad med mjuka veck, ojämnt solblekt.
LITOGRAPH, The arrival of Dumont. Signerad, numrerad 16/J. Bladets mått: 65x50. Oramad i originalmappen Marquis de Sade
Condition: Mapp med skador.Blad med mjuka veck, ojämnt solblekt.
6000
SEK 6800
Monday November 21 2022
at 20:11:21
5.000 kr
6.600 kr
5.400 kr
5.600 kr (Robot)
5.800 kr
6.000 kr (Robot)
6.200 kr
6.400 kr (Robot)
6.600 kr
6.600 kr (Robot)
- Thema-auction
Nov 21
Read more about Grafik